Esenler Gelin Başı Türban Tasarımı
Esenler Gelin Başı Türban Tasarımı

Esenler Gelin Başı Türban Tasarımı

 

Söz Kına Nişan ve Gelin başlarınızı özel tasarımlarımız ile sizleri farklı kılıyoruz.


İnsan hayatı sürekli bir duygu yükü halindedir. Geriye dönüp bakıldığında ya bir sevinç ya bir hüzün ya da bir heyecan yer almaktadır. Bizler genel anlamda hüzün yüklü olanları değil de mutluluk duyduklarımızı yad etmek daha çok onları hatırlamak isteriz. Geçmişe dönemeyeceğimiz için de bunları fotoğraflayıp özledikçe bakmayı baktıkça daha da hatırlamayı çok severiz.

 

Türban tasarım merkezi tam da böyle zamanlarınızda sadece tesettürlü bayanlarımızın mutlu anlarının en güzel şekilde anılması adına katkı sağlamaktadır. Tesettür kuaför hizmetlerimiz kapsamında; tesettür giyimi benimsemiş hanımlara özel tasarımlar sunarız. Açıkça ifade etmek gerekirse bu giyim tarzını ve yaşam biçimini benimsemiş kişilere sunacağımız hizmetler benzersizdir ve diğer kuaförlerden çok farklı hizmetleri sunarız.

 

Tesettürlü gelinlerin en fazla üzerinde durdukları noktalardan bir tanesidir türban tasarımları. Özellikle nişan türban tasarımı, kına türban tasarımı ve gelin başı türban tasarımı büyük önem arz ediyor. 


Tesettürlü kadınların özel günlerinde vazgeçilmez unsurlarının türban tasarımları olduğu yadsınmayacak bir gerçektir. Kadınlar, nişan döneminde tesettür nişan başı modellerini, kına günlerinde tesettür kına başı modelleri, düğünlerinde ise tesettür gelin başı modellerinde yarattıkları farklılıklar ile akıllarda kalırlar. Düğün ve nişan fotoğraf çekimleri dahil olmak üzere, davetliler huzurunda da gelin adayını gösteren ve güzelliklerini ön plana çıkaran unsur tesettür türban tasarımlarıdır. 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014